ZTE zaprezentowała innowacyjny smartfon z podwójnym ekranem ZTE Axon M. Ten model może stać się punktem zwrotnym w dalszym rozwoju smartfonów, ponieważ oferuje bardzo ciekawe, zaawansowane funkcje multimedialne. To nie pierwsza próba zrobienia, coś takiego. Kilka lat temu pisaliśmy o Kyocera Echo , który miał podobną konstrukcję.

Projekt ZTE Axon M

zte-axon-m-2

Taka konfiguracja w postaci książki jest bardzo ciekawa i może stać się naprawdę wygodne dla wielu rozwiązaniem. W stanie złożonym smartfon wygląda jak zwykły, tylko trochę grubsze od standardowych modeli i cięższe (230 gramów). Z dwóch stron ma dwa ekrany, które chronione są odporne na udary mechaniczne szkłem Gorilla Glass 5.

Telefon posiada kilka trybów pracy:

  • W rozłożonym dwa ekranu smartfona jest wygodne w użyciu dowolnej aplikacji. Na przykład w YouTube jeden wyświetlacz można użyć bezpośrednio do oglądania filmów, a drugi ó do czytania komentarzy i drukowania wiadomości;
  • Drugi tryb pracuje jako wielozadaniowość, gdy na każdym z ekranów uruchomić różne aplikacje. Na przykład, można udostępniać pliki między folderami i biurowych programów typu Google Docs, kopiowania i przesunięcie pliki za pomocą tapa. Obsługiwane są również gesty, aby wygodniej zmieniać pozycje programów;
  • inną ciekawą cechą jest możliwość korzystania z smartphone raz dwoma użytkownikami podczas gry. Umieść Axon M "domkiem", usiądź przed siebie i grać w szachy lub inne gry, obliczonego na dwóch użytkowników.

dane Techniczne ZTE Axon M

zte-axon-m-4

Co do polewy, smartfon z klapką, to oba ekranu otrzymałeś przekątnej 5,2 cala, Full HD rozdzielczości i gęstości pikseli 428 ppi. Jako używany cpu zeszłoroczny flagowy układ Snapdragon 821, a nie Snapdragon 835, ze względu na oszczędności, bo dwa wyświetlacze sprawiają, że konfigurację sporo droższe. Ilość pamięci ram i ram wynosi 4 GB i 64 GB, plus można dodać 256 GB kartą pamięci.

Jest jedna 20-megapikselowy aparat fotograficzny z aperturze F1.8, PDAF, stabilizacją obrazu, lampą błyskową LED i wiele opcji do tworzenia ciekawych zdjęć i filmów. Można ją używać jako selfie-kamery – po prostu zmień pozycję smartfona i przełącz widok na przedni. Autonomia zapewnia akumulator o pojemności 3180 mah z szybkiego ładowania QC 3.0. Ponadto, model wyróżnia się dźwiękiem Hi-Fi jakości z osobnym procesor dźwięku i mocny głośnik. Skaner odcisku znajduje się na ramce smartfona, tam w dolnej części znajdują się USB Type-C i audio 3,5 mm. Z pudełka jest zainstalowany Android 7.1.2.

Cena ZTE Axon M

Dostępna jest składany smartfon będzie na razie tylko w USA przez operatora AT&T na podstawie umowy o $24,17 w miesiącu. Na innych rynkach w Japonii, Chinach i Europie sprzedaż rozpocznie się w pierwszym kwartale 2018 roku.

  • Footankle

    2 telefonu wraz umieszczone! można sobie dzwonić...