Gościli рендеры przyszłych smartfonów Alcatel 5, 3, 3, 3V, 3C i 1X

0
77

Znany bloger Evan " Blass (Evan Blass), który często określa dokładne informacje poufne, umieścił na swoim twitterze рендеры nowych smartfonów Alcatel, które ukażą się w 2018 roku. Są to modele pod nazw kodowych 5, 3, 3, 3V, 3C i 1X.

Sądząc po zdjęciach, można wyciągnąć jakieś wnioski. Na przykład, Alcatel 1x będzie budżetowym rozwiązaniem, ponieważ nie widać skanera linii papilarnych, a Alcatel 3 jest wyposażony w identyfikator odcisku palca i wygląda bardziej ładniejsza. A oto Alcatel 3c, oprócz skanera ma błyszczącą tylną powierzchnią, na której widoczna kratka głośnika.

Co do innych modeli ó Alcatel V3 i x3, podobno z smartfonów mocniejszego, przecież na zdjęciach są widoczne podstawowe podwójne kamery, skanery linii papilarnych i cienkie boczne ramki monitorów. Najciekawszym modelem jest Alcatel 5. Wygląda na to, że tym modelu ekran mody formatu 18:9 i metalowa obudowa, choć z tyłu stoi pojedyncza kamera, ale, prawdopodobnie, z bardzo mocnym sensorem.

Informacje dotyczące właściwości na razie nie ma, ale najprawdopodobniej o nowych smartfonach zostaną ogłoszone na nadchodzących targach CES w 2018 roku na początku stycznia. Według Бласса, w linii smartfonów Alcatel w przyszłym roku już nie będzie z serii Idol. W bieżącym roku mówiliśmy o ciekawym modułowej smartfonie Alcatel A5 z tylną pokrywą z LED-żarówki.