Gościli promocyjne zdjęcia безрамочного OnePlus 5T

0
74
5t

Firma OnePlus w tym roku jeszcze zdąży wypuścić aktualizację swojego flagowego smartfona w postaci modelu OnePlus 5T. Jednak w przeciwieństwie do poprzednich takich zapowiedzi, model OnePlus 5T otrzyma nie tylko aktualne farsz, ale i zmieniony design. Aparat ten będzie praktycznie безрамочным.

W sieci pojawiły się zdjęcia, reklamowych zdjęć, na których dobrze widać, jaki będzie OnePlus 5T. Ten aparat będzie kontynuował trend flagowych smartfonów w 2017 roku i będzie mieć wyświetlacz z bardzo małymi ramkami na górze i na dole. Najwyraźniej, szkło ochronne nie będzie płaski, a płynnie przechodzącym w ściany.

5t-2

Na zdjęciu telefon jest bardzo podobny do Samsung Galaxy S8. Można również zauważyć i теглайн «Larger Screen. Same Footprint.». Oczywiste jest, że przy dużej przekątnej wyświetlacza wymiary urządzenia pozostaną dość zwarte.

Według wstępnych danych, OnePlus 5T otrzyma 6-calowy wyświetlacz o proporcjach 18:9 i praktycznie ten sam farsz, że i u wersji OnePlus 5. Być może zmiana przedniej kamery na nową, 16-megapikselową i zwiększenie pojemności baterii. O kosztach na razie się nie mówi, ale w sieci krąży informacja, że oficjalna cena urządzenia wyniesie $452, że jest bardzo do zaakceptowania.