Xiaomi wydała słuchawki z funkcją redukcji hałasu

0
72

xiaomi-noise-cancellation-headphone-b-640x434

W zeszłym tygodniu pojawiły się informacje o tym, że Xiaomi ma zamiar wypuścić nowe słuchawki. Te plotki okazały się prawdziwe ó chińczycy zapowiedziano model o nazwie «Xiaomi Noise Canceling Headphone». Nie trudno się domyślić, że urządzenie posiada opcję redukcji szumów.

Prosić o nowe słuchawki będą $35. Urządzenie otrzymało specjalną plecioną kabla, a także zaktualizowaną akustyczną architekturę, która ma na celu sprawić, że dźwięk jest jeszcze bardziej głębokim i bogatym.

ear

Cechą nowych «wykonane» jest funkcja redukcji szumów z inteligentnego systemu głośników oddzielenia dźwięku i możliwością włączenia/wyłączenia tej opcji. Słuchawki przeszły japońskiej certyfikat Hi-Res Audio Standard i mogą zapewnić jakość dźwięku poziomu płyty CD. Jakość materiałów jest również na wysokości.

xiaomi-noise-cancellation-headphone-c

Jest pilot zdalnego sterowania. Możesz kontrolować głośność, przełączać i przewijać utwory, a także włączyć lub wyłączyć redukcji szumów. Istnieją dwa tryby: aktywna redukcja szumów 50-1500Hz i tłumienie hałasu na 20dB. Opcja ta doskonale nadaje się do użytku w samolotach, metrze i pociągach. Urządzenie posiada wbudowany akumulator o pojemności 55 mah, co wystarcza na 12 godzin odtwarzania muzyki. Można ładować słuchawki przez microUSB.