Xiaomi wydała dziecko zegarek-telefon Mi Bunny za $31

0
54
mi-2

Firma Xiaomi wydała nowy albo delikatnej gadżet, który jest przeznaczony dla dzieci. Zegarek pod długim tytułem Mi Bunny Children Phone Watch 2C są zaktualizowaną wersją Mimi Children Watch, oferują ten sam przyjazny design i zaawansowane funkcje.

Mi Bunny Childen Phone Watch 2C idą z okrągłą tarczą i PMOLED ekranem. Urządzenie jest bardzo lekkie i wygodne, z tworzywa sztucznego jasne obudową i paskiem. Ten gadżet jest nie tylko zegarek, ale i telefon. W obudowie można znaleźć slot na karty nano-SIM, jednak przechowywać w pamięci można tylko do 10 kontaktów.

mi

Ma dwa fizyczne przyciski do sterowania. Za pomocą długiego naciśnięcia można wysłać polecenie SOS. Istnieje również funkcja wysyłania lokalizacji dziecka na telefon rodziców i zapis tego, co się dzieje. Można skonfigurować bezpieczne strefy – wraz z oddalaniem się od nich rodzic otrzyma powiadomienie. Również wszystkie informacje odbywa się szyfrowanie AES 256-bit.

Też Mi Bunny Children Phone Watch 2C wyposażone w moduł Wi-Fi, obok czujników. Sprzedam zegarek będzie można za $31 już od dziś.