Xiaomi w przyszłym roku będzie ustawiać ostrość na devaysa ze sztuczną inteligencją

0
83

xiaomi

W tym roku wiele producenci zaczęli wprowadzać w swoje urządzenia funkcji sztucznej inteligencji. Również na rynku pojawiają się żetony z poszczególnymi uczniami modułami. Na przykład, Huawei wydała smartfony Mate 10 i V10 z obsługą AI. Poinformowano, że i Xiaomi zamierza w przyszłym roku wydać kilka podobnych telefonów i innych urządzeń.

CEO Xiaomi opowiedział o tym, że firma będzie koncentrować się na obszarze Artificial Intelligence. Następna generacja flagowych smartfonów, które ukaże się w 2018 roku, otrzyma takie funkcje. Całkiem możliwe, że pierwszy taki telefon będzie Xiaomi Mi 7 na bazie chip Snapdragon 845.

Pierwszymi produktem Xiaomi i sztuczną inteligencją jest kolumna Mi AI Speaker, która ukazała się w czerwcu. Dalej będą również informować o produkty dla inteligentnego domu ze sztuczną inteligencją. Będzie rozwijać osłona MIUI ROM, обрастая nowych funkcji. Według firmy, jest już ponad 300 mln użytkowników korzysta z tego systemu, a magazyn w chmurze Xiaomi trwa już ponad 200 PB przestrzeni.