Xiaomi Redmi Note 5: ewentualne zdjęcia smartfona z 18 na 9 wyświetlaczem

0
197

W sieci pojawiły się zdjęcia rzekomo kolejnego smartfona z serii Redmi Note od chińskiej firmy Xiaomi. Na nich widać, że telefon otrzyma ekran 18 na 9 z minimalnym ramkami i praktycznie pełnym sprawozdaniem dotykowej powierzchni do całej przedniej stronie. Nawet wcięcie na dole, gdzie zwykle znajdują się dotykowe przyciski, brak.

Również na tylnym panelu widzimy podwójną kamerę i typowy projekt właściwy tej serii smartfonów. Zazwyczaj ich długość przekątnej wynosiła 5,5 cala, ale w nowym Redmi Note 5, jeśli to rzeczywiście on, rozmiar wyświetlacza nie mniej niż 6 cali, dzięki безрамочной konfiguracji.

z Przodu widoczne przedni aparat i, podobno, okno na czujniki oświetlenia i zbliżeniowy. Z tyłu znajduje się skaner linii papilarnych. Jak i w poprzednich wersjach, tylna pokrywa jest metalowa, ale nie w pełni, na dole i u góry zamontowane plastikowe części, pomiędzy nimi znajdują się anteny.

Smartfon jest dość ciekawy i oczekiwany. Ale na razie data premiery Xiaomi Redmi Note 5 dopóki pozostaje pod znakiem zapytania. W każdym przypadku, gdy zaczęły pojawiać się przecieki, to zdarzenie nie za górami.