Xiaomi Redmi 5A przedstawiony oficjalnie: metalowa obudowa, PDAF, 4G LTE za $90

0
165

xiaomi

Xiaomi wydała swój nowy, niedrogi smartfon z serii Redmi. Model Xiaomi Redmi 5A w swojej farsz jak na Redmi 4A, ale oferuje kilka zmian.

Urządzenie ma bardzo delikatny, całkowicie metalowa obudowa z liniami anteny z tyłu. Gadżet wyposażony w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli i pracuje na 4-rdzeniowego chip Snapdragon 425 z częstotliwością 1,2 Ghz. Ilość pamięci ram ó 2 gb, dysk ó 16 gigabajtów. Można umieścić kartę pamięci. Również chodzą plotki, że wyjdzie nieco ponad najdroższa wersja w wersji 3GB/32GB.

xiaomi-2

Tył kosztuje 13-megapikselowy aparat z różnorodności autofokusem i lampą błyskową led. Z przodu ó 5-megapikselowy czujnik. Pojemność baterii lekko spadła ó 3000 mah. Jednak Xiaomi twierdzi, że z wydajnością energetyczną telefonu będzie wszystko w porządku – urządzenie może pracować bez ładowania w trybie czuwania do 8 dni.

xiaomi-3

wyjęciu Z pudełka Redmi 5A będzie dostarczany z interfejsem MIUI 9 Android Nougat. Jest obsługa 2 kart SIM (zamiast jednej można umieścić kartę pamięci), 4G LTE, 3G, WiFi, Bluetooth. Sprzedam telefon będzie można w złoty lub szarym kolorze.

Przyjemny i cennik. Prosić o Redmi 5A będą 599 juanów, a jest to około 90 dolarów. Urządzenie dzisiaj ukaże się w sprzedaży na Mi Mall, Mi Home, JD.com Lynx i innych miejscach.