Xiaomi zaprezentowała inteligentną mysz Finger $31

1
107

3

Ponieważ coraz więcej ludzi opierają się na komputery i dostęp do internetu dla tworzenia i przechowywania informacji, bezpieczeństwo osobiste i prywatność stają się ważniejsze. Xiaomi nie odstaje od wymagań użytkowników, dlatego uruchomili swój 155-tka produkt na platformie dla краундфаундинга. I tym produktem jest mądra mysz z wbudowanym skanerem linii papilarnych.

1

Faktycznie mysz wykonana innej chińskiej firmy (Ding Ding Innovation (Beijing) Technology Co., Ltd), ale uruchomienie na platformie MIJIA oznacza, że urządzenie ma ścisłe normy jakości Xiaomi. Urządzenie wygląda na zwykłą myszkę, ale ma wbudowany czujnik odcisków palców przed kółkiem. Dzięki rozpoznawania odcisków palców, użytkownicy mogą łatwo zaszyfrować i odszyfrować pliki lokalne na swoich komputerach.

4

Czujnik odcisków palców także może być używany do uwierzytelniania dla bankowości online, aby uzyskać dostęp do poczty e-mail, stron internetowych i innych typów w ponad 100 kont Internetowych. W ten sposób użytkownik nie musi wprowadzać hasła za każdym razem i zapisać go w przeglądarce podczas przeglądania wielu stron internetowych.

2

Myszka wyposażona jest w bardzo czułego czujnik optyczny, który postrzega 1600 dpi z każdej powierzchni. Ponadto, lewy i prawy przyciski mogą wytrzymać co najmniej 5 milionów kliknięć, co świadczy o ich trwałości. Mysz jest dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: biała, szara i czarna. Urządzenie jest już dostępne dla finansowania na miejscu od Xiaomi za 199 juanów (~ 31 dolarów USA). Urządzenie będzie dostępne od 15 kwietnia.

7

6

5

  • Footankle

    fu, to jeszcze i przewodowy...

    PS tak płaska, że niewygodna