Xiaomi Mi 7 pojawił się w testach Geekbench

0
185

xiaomi-mi-7-3

27 marca odbędzie się prezentacja następnego flagowego Xiaomi Mi MIX 2S z procesorem Snapdragon 845, wyświetlaczem AMOLED na 5,99 cala i 8 GB i 256 GB pamięci ram i pamięci współdzielonej. Większość cech i to, co się spodziewać od projektu smartfona, są już znane. Co prawda nie ten model oczekują najbardziej, a Xiaomi Mi 7, który będzie głównym modelem producenta w 2018 roku.

Spieszymy poinformować fanów Xiaomi, że w Geekbench wznosiła się smartfon o kodowej nazwie Xiaomi Chochla, który jest długo oczekiwanym Xiaomi Mi 7. Tradycja firmy dawać próbki swoich nowych urządzeń nazwy gwiazdozbiorów, to potwierdza. Poprzednie modele Mi 6, Mi 5S Plus, Mi 5 i Mi 5S gościli z nazwami Sagit, Taurus, Gemini i Capricorn (Strzelec, Byk, Bliźnięta i Koziorożec). W ten sposób nowy Chochla można przetłumaczyć jako Wielka Niedźwiedzica.

Według danych z Geekbench, flagowy dadzą Snapdragon 845 i 6 gb pamięci RAM, a także SYSTEM operacyjny Android 8.0. Wczesne plotki donoszą, że zobaczymy wyświetlacz OLED o przekątnej 6,01 cali i FHD+ rozdzielczości. Były aluzje na górny margines, ale mamy nadzieję, że to nie będzie kolejny klon iPhone X.

xiaomi-mi-7

Co do daty premiery Xiaomi Mi 7, na razie nic nie wiadomo, ale jeśli smartfon jest spalony w teście, to czekać na wydarzenia już niedługo. W wydajności można go porównać z Samsung Galaxy S9.