Vivo V9 otrzymał 24-megapikselowy фронталку i ogromny wyświetlacz z «монобровью»

0
67

vivoo-v9-640x584

Po raz drugi w tym tygodniu chińska firma Vivo zaprezentowała nowy smartfon. Po flagowego Vivo X21 było wiadomo o wyjściu nieco mniej potężnego Vivo V9. Jednak przy mniejszych kosztach model ten może pochwalić się kilkoma ciekawymi funkcjami, silną фронталкой ze sztuczną inteligencją, metalowej pokrywy tylnej, безрамочным wyświetlaczem z монобровью w stylu iPhone ' a X i pionowej podwójny aparat fotograficzny.

Vivo V9 otrzymał ogromny 6,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FHD+. Jednak to nie OLED-matryca, jak X21. Na górnej małej ramce znajduje się 24-megapikseli selfie kamera z jasnością f/2.0, czujniki i słuchawki. Jako używany cpu Snapdragon 626 z częstotliwością 2,2 Ghz, w technologii TruSignal® Antenna Boost.

vivo-v9-2

Ilość pamięci ram wynosi 4 gb wbudowanej pamięci ó 64 gb. Można umieścić kartę pamięci microSD. Pojemność baterii ó 3260 mah, a urządzenie ładuje się przez zwykły microUSB. Przednia kamera idzie z opcją AI Face Beauty, która rozpoznaje wiek, płeć, kolor skóry oraz inne preferencje i ustawia tryby kamery, aby stworzyć lepsze selfie. Obsługiwany jest również odblokowywanie w twarz AI Face Access, jeśli nie chcesz użyć skaner linii papilarnych z tyłu.

Na tylnym panelu zainstalowany dual camera z czujnikami na 16 i 5 megapikseli. Po wyjęciu z pudełka telefon idzie z systemem Android 8.1 Oreo.

Temat kosztów Vivo V9 na razie nic się nie mówi. Jednak w sprzedaży telefon zacznie działać już od dziś. Model będzie dostępny w złotym i czarnym kolorze.