Vivo zaprezentowała smartfon Apex z wysuwaną aparat i skaner pod wyświetlaczem

0
75

vivo-apex-4

Firma Vivo zaprezentowała na tegorocznej targach MWC 2018 nowy, bardzo ciekawy smartfon Apex. Teraz wiadomo o oficjalnym ogłoszeniu i szybkim wyjściu tego urządzenia. Jednak wszystkich cech na razie nie ujawniono. Vivo Apex oferuje, według producenta, 98% stosunek ekranu do całej przedniej części, skaner linii papilarnych pod wyświetlaczem i wysuwany aparat.

Telefon wygląda naprawdę премиально. On wydaje się być kompaktowy, choć przekątna wyświetlacza wynosi 5,99 cala. Używany OLED-matryca COF technologią. Pod wyświetlaczem umieszczono czytnik linii papilarnych. Wszystkie czujniki, mikrofon i głośnik również znajduje się pod ekranem. Aby jeszcze zwiększyć przydatne obszar, Vivo ustaliła przednią kamerę w oddzielny moduł, który wyjeżdża z górnej części obudowy.

p3450079-1024x768

p3450093-1024x768

Tylna część jest zamknięta wytrzymałym szkłem. Zainstalowany podwójna pionowa aparat. Wiadomo też o HiFi Audio z trzema wzmacniaczami i dedykowanych DAC. Jest obsługiwany przez sztuczną inteligencję. Jak to ma w zwyczaju dla sztandarowe tego roku, telefon działa na procesorze Snapdragon 845. Czekamy na zapowiedzi wszystkich parametrów i kosztów.