W sieci pojawiły рендеры Xiaomi Redmi Note 5

0
91

Wcześniej informowaliśmy o zakończeniu produkcji linii smartfonów Redmi Note, co bardzo zdenerwowało fanów producenta. Ale pojawiły się plotki, które mówią o możliwym pojawieniu się Xiaomi Redmi Note 5. Poinformował o tym oficjalny film-teaser firmy. Nie jest jasne, co dokładnie komórkę prezentują, może to będzie ремаркетинговая wersja Redmi 5 Plus. Szczegóły poznamy po ogłoszeniu, który odbędzie się w Walentynki, 14 lutego w Indiach.

Również w sieci pojawił się nieoficjalny render, gdzie przedstawia typowy przedstawiciel tego sprzedawcy z ekranem formatu 18:9 i dual camera. Jeśli informacje подтвердиться, to będzie to pierwszy smartfon z linii z podwójnym sensorem.

xiaomi-redmi-note-5

Smartfonem mówią chip Snapdragon 630 lub 636, 4 gb pamięci RAM, 32\64 gb dysku, ekran na 5,99 cala o rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli, bateria 4100 mah i kamerę główną 16+16 megapikseli wraz z фронталкой 5 megapikseli. Jako SYSTEM operacyjny na pewno zobaczymy MIUI 9 Android 7.

Dokładnie wiadomo, że nadchodzący tajemniczy smartfon będzie dostępny przez indyjskiego sprzedawcy Flipkart. Jak wielu, mam nadzieję, że zobaczymy to Redmi Note 5.