Pojawiło się zdjęcie pudełka Samsung Galaxy S9 z jego cechami

0
141

s92-1-1-1-1-1-1-1-1-1

My już słyszeliśmy o nowym smartfonie Samsung Galaxy S9, i oczekuje się, że już w przyszłym miesiącu ten gadżet będzie ogłoszony oficjalnie na Mobile World Congress.

Teraz na Reddit pojawiła się fotografia, która, podobno, pokazuje tył detalicznej pudełka do telefonu, i to potwierdza kilka dodatkowych funkcji urządzenia.

galaxy-s9

W specyfikacji podaje, że nowy Samsung Galaxy S9 będzie wyposażony w 5,8-calowym, zakrzywionym ekranem o rozdzielczości Quad HD+. Pamięć wewnętrzna smartfona będzie wynosić 64 GB, a pojemność ó 4 GB. Będzie również wbudowany IRIS-skaner. Warto zauważyć i ocena pyło - i влагозащиты IP68.

Chodzą pogłoski o tym, że S9 będzie jedna 12-megapikselowy aparat. A oto model S9 Plus otrzyma podwójną 12-megapikselowy aparat. Na opakowaniu podano, że telefon będzie wyposażony w aparat Super Speed Dual Pixel 12MP OIS F1.5 / F2.4 i Super Slow-Mo i 8-megapikselowy selfie kamerą.

W niektórych krajach smartfon będzie mieć procesor Qualcomm Snapdragon 845, a w innych będzie sprzedawany model na bazie nowego procesora Samsung Exynos 9810. Również chodzą plotki, że telefon będzie mieć możliwość rozpoznawania twarzy, jak u nowego iPhone X.

Oczekuje się, że Samsung Galaxy S9 i Galaxy S9 Plus trafią do sprzedaży już na początku marca.