Ulefone wydała bardzo niedrogi smartfon z dual camera Ulefone S7

0
104

s7-%e6%8e%a8%e5%b9%bfbanner1920

Po wyjściu stosunkowo zaawansowanych smartfonów Ulefone MIX i Ulefone T1 Premium Edition chińska firma postanowiła wypuścić bardzo budżetowe rozwiązanie. Jednak modele Ulefone S7 za swoje pieniądze też ma się czym pochwalić. Aparat ten, sądząc, stanie się jednym z najtańszych na rynku smartfonów z podwójnym aparatem. Oczekuje się, że urządzenia będą prosić w okolicy $60.

Ulefone S7 będzie sprzedawany w wielu barwnych odmianach z tektury tylnej okładki pokryte metalową powłoką. Nadzienie u urządzenia nie jest topowa, ale swoje pieniądze usprawiedliwia. To procesor MediaTek MT6580 z częstotliwością 1,3 Ghz, 1 gb pamięci ram, 8 gb wbudowanej pamięci, a także slot na karty microSD do 128 gb.

Wyświetlacz ma przekątną 5 cali i rozdzielczość HD. Pojemność baterii ó 2500 mah. Jest niezależny HiFi chipset i Android Nougat 7.0 z pudełka.

6-2

Tył warto też небогатая, ale dual camera z czujnikami na 8 i 5 megapikseli, która zapewnia ciekawe zdjęcia z rozmycia tła. Z przodu ó 5-megapikselowy aparat z moją lampą błyskową. Dokładna data premiery do sprzedaży na razie się nie mówi.