Jak obiecał w Ulefone, nowa generacja долгоиграющего smartphone Power 3 trafi do sprzedaży akurat 25 grudnia. Oficjalna zapowiedź pokazał nam bardzo ciekawy model, gdzie cechą jest nie tylko duży akumulator na 6080 mah, ale i szereg innych cech sprzętowych. Nowość otrzyma z pudełka Android 7.1 c możliwością aktualizacji do Android 8.1.

ulefone-power-3-2

Pozostałe parametry nie mniej ciekawe. To infinity-ekran 18:9 c 6-calowej przekątnej i rozdzielczości Full HD+ o rozdzielczości, który jest zamknięty szkłem Gorilla Glass 4. Stosunek ekranu do przodu wynosi 90,8%. Energooszczędny chip na 8 rdzeni Hеlio P23, 6\64 gb pamięci ram i pamięci współdzielonej. Akumulator obsługuje szybkie ładowanie QC 4.0 (5V\3A) i ładuje się 2 godziny, autonomia ó 4 dni w średnim czasie użytkowania.

Również, wybitny «chińczyk» otrzymał 4 kamery: główną podwójny sensor Samsung 21 + 5 megapikseli z PDAF, podwójną lampą błyskową i efekt bokeh i przednią kamerę 13 + 5 megapikseli z lampą błyskową i rozmycia tła, a także funkcją FaсeID i miłośników selfie ó Beauty Mode.

ulefone-power-3-3

Na tym sprzętowe funkcje się nie kończą. Istnieje audio Hi-Fi chip AW8736, skaner linii papilarnych, GPS+Glonass, USB Type-C, podajnik na dwie karty sim. Zawarte jest to wszystko w dobrym metalowa obudowa. Którzy chcą kupić Ulefone Power 3 i być jednym z pierwszych, można złożyć wniosek na stronie internetowej firmy, aby już 25 grudnia zakupić smartfon.