TP-Link przygotowuje bezramkowy smartfon Neffos z podwójną kamerą

0
88

neffos

Firma TP-Link słynie, sprzętu sieciowego, jednak i ona postanowiła spróbować swoich sił w produkcji smartfonów. Chińczycy już wydali urządzenia poziomie podstawowym i średnim, jednak do sztandarowe jeszcze nie dotarła. Wiadomo o szybkim ogłoszeniu modelu Neffos, która musi uzyskać topową farsz i opcje.

W sieci pojawił się press-render, a także lista dostępnych danych technicznych TP-Link Neffos. Widać, że urządzenie będzie mieć bardzo cienkie ramki na górze i na dole, a także płynnie przechodzący, dzięki изогнутому szyby, strony wyświetlacz. Z tyłu, wygląda na to, będzie również służyć szkło.

z Przodu nie widać żadnych przycisków. Skaner linii papilarnych będzie znajdować się z tyłu. Nad nim ó dual camera. Poinformowano o jeden 16-megapikselowy czujnik, drugi 20-megapikselowy i 2-krotny zoom optyczny.

Telefonem będzie zarządzać Snapdragon 835, a ilość pamięci ram wynosi 6 gb. Pojemność dysku ó do 256 gb. O innych cechach, w tym przekątna ekranu, rozdzielczość i pojemność baterii na razie się nie mówi.