Wielu, jak ja, już w oczekiwaniu świąt bożego narodzenia z ich przyjemnej zgiełku, na zakupy i inne «елочно-zabawki» radościami. Dzisiejszy przegląd poświęcony геймингу i opowie o niektórych ciekawych gadżetów, które będą miłym prezentem dla wszystkich, którzy dbają o mobilnych i gier komputerowych.

Razer Phone

razer-phone

Wiele wiedzą firmę Razer za jej gier, zaprojektowane z pełnym zrozumieniem potrzeb gracza i specyfiki branży. Asortyment produktów firmy dołączyły w tym roku nieoczekiwane gry nie mam takiego problemu ó smartfonem Razer Phone.

Aparat wyposażony w pierwszy na świecie wyświetlacz z częstotliwością 120 Hz 5,7 cala o rozdzielczości 2560×1440, a także chipem Snapdragon 835, 8 gb pamięci RAM i 64 gb pamięci ROM. Z cech należy wyróżnić technologię UltraMotion, który został opracowany wraz z Fundacją. To pozwala synchronizować GPU i ekran, aby uzyskać doskonały obraz bez opóźnień. Więcej o nowych i jej kosztów przeczytaj tutaj .

Roccat Sova

roccat-sova

Następny геймерский atrybut spodoba się tym, którzy lubią grać siedząc na kanapie przed dużym ekranem. Do tego Roccat zaproponowała klawiaturę-powierzchnia, którą można wygodnie umieścić na kolanach. Na jej lewej stronie znajduje się klawiatura kompaktowego formatu z konfigurowalne przyciski z podświetleniem, a na prawym ó łączącego podkładka pod myszkę.

Wygląda urządzenie jest mocny i bardzo solidnie zmontowane, waży 2,3 kg. Pod podłogą znajdują się cztery поролоновые nogi dla wygody po umieszczeniu urządzenia na nogach. Długość kabla USB wynosi 4 metry, a także kilka portów USB. Cena ó o $150.

Logitech X56 H. O. T. A. S.

logitech-x56-h-o-t-a-s

Fanów walk powietrznych i kosmicznych letalok docenią wielofunkcyjny joystick X56 H. O. T. A. S. na prezent do Nowego 2018 Roku. Urządzenie składa się z dwóch elementów: prowadzący joystick i jednostki kontrolujące przyspieszenie, moc silników, a także inne przełączniki, które są używane w lotach.

Całkowita ilość programowalnych przycisków ó 31. Jest wsparcie dla VR, co też jest ważne. Aby kupić zabawny gadżet trzeba zapłacić $240. Sporo, ale to okazja, aby pobawić się w wyścigi «prawdziwe». Miłośnicy gatunku, myślę, że docenią joystick pozytywnie.

Cougar Immersa

cougar-immersa

Cougar ma masę gier, gadżetów, ale do gier słuchawki Immersa najbardziej widoczne u producenta. Oni uwięzieni tylko do rozgrywek, chociaż nadają się do słuchania muzyki też. Ich efekty techniczne są ustawione z naciskiem na niskie i średnie częstotliwości.

Jest mikrofon z funkcją redukcji szumów do komunikacji podczas gry i stream-na żywo. Choć są i wyglądają masywnie, kosztem dużych nakładek, słuchawki ważą trochę – około 200 gramów. Wygląd też mi się podobał, jak i cena w $70. I jeśli porównywać z rówieśnikami droższego, to w jego możliwości są bardzo przyzwoite.

Thermaltake X Comfort Air

thermaltake-x-comfort-air

Gdzie gracze bez wygodnego krzesła komputerowego, który w każdy możliwy sposób dostosować pochylenia oparcia, wysokości lądowania lub podłokietniki. Ostatnie na X Comfort Air są regulowane w czterech pozycjach: wysokość, długość, szerokość, kąt obrotu.

Ale interesujące jest to, że w fotelu system chłodzenia, składający się z czterech wentylatorów, wbudowane w fotel. Nawet najbardziej gorące bitew nie da się przegrzać gracza. Komfort, szczególnie do gier ó rzecz jest zazwyczaj droga, więc się dziwić cenie 500 $nie jest konieczne.

SteelSeries Rival 500

steelseries-rival-500

SteelSeries jest autorytetem wśród producentów gier peryferiach. Dlatego zakup gier mysz Rival 500 za $80 chcieli tylko prawdziwi fani gier. Cena jest w pełni dostosowany do możliwości jednego z najlepszych gier gadżetów naszego widzenia.

Poza tym, że mysz jest łatwo reaguje na przyspieszenie 50G i może pracować z prędkością 8 m / s, istnieje również 15 programowalnych przycisków + przewijanie i regulowane podświetlenie na 16 mln kolorów. Czułość dpi/cpi można regulować w zakresie 100-16 000, a częstotliwość optycznego sensora ó do 1000 Hz.

SSD HyperX Savage

ssd-hyperx-savage

Ostatni w ankiecie postanowiłem pokazać nie urządzenie peryferyjne, a rzecz jest niezbędny dla każdego KOMPUTERA do gier. Jest to dysk SSD HyperX, który charakteryzuje się dobrymi wynikami szybkiego czytania\nagrywania ó 560\530 mb na sekundę ó i bardzo dobrym źródłem informacji o zużyciu do 1 000 000 godzin.

Ten zabawny gadżet do KOMPUTERA jest dostępny z różnymi rozmiarami pamięci: 240, 480 i 960 gb. Co do metki to one zaczynają się od znaku $140 za minimalne.