Przegląd dedykowany dla wszystkich fanów gier, w szczególności dla posiadaczy konsoli Sony PlayStation 4 Pro. Nawet jeśli masz już dobry tv-panel, będzie nadal zainteresowany, aby dowiedzieć się, jakie gry telewizor kupić, aby uzyskać maksymalną przyjemność z gier.

Jaki telewizor wybrać do Sony PS4 Pro?

Grasz w Call of Duty: WW2 lub udział w drużynowych bitwach World of Tanks, czy kochasz zupełnie inne gry ó należy pomyśleć o telewizorze, który na maksimum ujawni potencjał produktywnym konsoli nowoczesności. O możliwościach Sony PS4 Pro mówiliśmy i położył kilka ciekawych filmów o nim.

Wybierając telewizor do gier, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych momentów. Po pierwsze, to obsługa 4K Ultra HD rozdzielczości i zakresu dynamicznego HDR. Pierwsza pozwoli uzyskać niesamowitą szczegółowość, a po drugie zapewnia bardziej realistyczny obraz i lepszą jasność. Podniosłem modele w cenie do 1000$, które w pełni wykorzystają możliwości PS4 Pro.

Najlepsze gry telewizory

Sony KD-43XE7077

sony-xe70

Seria paneli telewizyjnych XE70 zawiera kilka przekątnych. Do gier nadaje się doskonale 43-calowy Sony KD-43XE7077, który obsługuje 4K HDR. Jest to doskonała opcja dla wiązki z Sony PS4 Pro. Wbudowany procesor 4K X-Reality PRO znacznie zwiększa jakość obrazu i szczegółowości. Posiada wszystkie nowoczesne interfejsy, a także funkcja Smart TV.

Za swoją cenę w okolicy $800 telewizor Sony w pełni demonstruje potencjał konsoli do gier, tak jak ma osobny programową funkcję właśnie pod nią. To daje nie tylko dobry wygląd, ale i potężny dźwięk przestrzenny.

Samsung UE49MU6300U

samsung-ue49mu6300u

Następny gier telewizor ciekawsze zajęcia. Zakrzywiony ekran 49 cali tworzy inny sposób przeglądania, zanurzając gracza jeszcze bardziej w grę. Dzięki gatunku chip Samsung typu «inteligentne» автоконтраста, który poprawia głębię przestrzenną видеокартинки, potencjał PS4 Pro będzie rozwinięty na maksa. Jest wsparcie dla 4K HDR i potężny dźwięk przestrzenny.

pragnę Zauważyć, funkcjonalny pilot ZDALNEGO sterowania z mikrofonem do sterowania głosem i funkcji Smart TV z przyjaznym interfejsem Tizen. Kupić go można za $750.

LG 55UJ675V

lg-55uj675v

Próbowałeś grać na telewizorze z ekranem o przekątnej 55 cali? Jeśli porównywać z modelami na 42 cali, to różnica jest znacząca. Dostaniesz dużo zabawy, dzięki wysokiej jakości IPS matryca o rozdzielczości 4K i HDR.

Z cech podkreślić należy, sterowanie głosem, pilot Magic Remote, który umożliwia sterowanie funkcjami Smart TV za pomocą kursora i dźwiękowy system Ultra Surround. Ceną w $1000, oczywiście, кусачий, ale rozmiar telewizora wcale nie jest mały. Do tego LG wprowadziła technologie i algorytmy poprawiające jakość obrazu.

Xiaomi Mi TV 3S

xiaomi-mi-tv-3s

Nie można ignorować telewizor chińskiej firmy Xiaomi. Limit ceny pozwolił mi wybrać model z ekranem o przekątnej 55 cali za $950. Za tę cenę można dostać nie tylko 4K HDR, ale i mnóstwo modnych fitch. Od razu zaznaczę system sztucznej inteligencji PatchWall, która będzie badać preferencje użytkownika i wydawać to, co kochasz, kiedy włączeniu funkcji Smart TV, aby obejrzeć online film lub poczytać wiadomości.

Ponadto, urządzenie jest wyposażone w potężny akustyką z obsługą Dolby, zgrabne delikatnym wzorem z grubości obudowy 11,6 mm i systemem Amlogic, która znacznie poprawia nawet wadliwy obraz przed tym, jak umieścić go na ekran. Chińczycy próbowali – to bardzo przyzwoity model do gry na Sony PS4 Pro.

Philips 49PUS6412

philips-49pus6412

Najnowszy model widzenia doskonale nadaje się do naszych celów. Duża długość przekątnej 49 cali z szczegółowego obrazu w rozdzielczości 4K i HDR z lepszą jakością obrazu. Cechy modelu jest SYSTEM operacyjny Android w wersji 6.0 ze wszystkimi atrakcjami z Google Play i podświetlenie Ambilight. Najnowsza rozszerza granice ekranu z tyłu z wbudowanymi diodami led i wizualnie powiększa obraz, tworząc ciekawy efekt podczas grania w gry lub oglądania filmów.

Używać go w połączeniu z konsolą do gier, a nie pożałujesz. Telewizor nie jest tani ó $850, ale jeśli zdecydujesz się na zakup PS4 Pro, to radzę nie oszczędzać, tym bardziej, że urządzenie jest warte swoich pieniędzy.