TOP 10 najlepszych gier w 2018 roku na PlayStation VR

0
302

playstation-vr-2

konsola PlayStation 4 jest dzisiaj bardzo popularne, a twórcy urządzenia z Sony mocno awansowała w zakresie technologii gier. W tym stworzyliśmy autentyczny hełm wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR.

W co grać na tym urządzeniu, można zapytać? Wybraliśmy specjalnie kilkanaście najlepszych gier na PlayStation VR, z których niektóre można гамать bez kasku.

The Elder Scrolls V: Skyrim VR

the-elder-scrolls-v-skyrim-vr

Rozległy wszechświat królestwa Tamriel spodoba się fanom gatunku RPG, trzeba walczyć z demonami, smokami i bandytów. Wszyscy posiadacze PlayStation VR będą mieli niezapomniane wrażenia z gry, która jest już dostępna dla graczy.

Gran Turismo Sport VR

gran-turismo-sport-vr

Miłośnicy wyścigów samochodowych docenią jeden z najlepszych symulatorów jazdy. Gra obsługuje VR i pozwala grać po sieci razem z 24 kierowców. Weź udział w internetowych mistrzostwach i Pucharze narodów (Nations Cup), reprezentuje swój kraj. To naprawdę jedna z najlepszych gier w wirtualnej rzeczywistości.

Farpoint VR

farpoint-vr

Do gry w tym kosmiczna strzelanka bez PlayStation VR się nie obejdzie. Gra jest dostrojony na wirtualną rzeczywistość i ma świetny gameplay. Wyrusz na poszukiwanie spadających stacji kosmicznej, znajdź zaginionych członków załogi i prześlij do domu.

Resident Evil 7 VR

resident-evil-7-vr

jest To jedna z niewielu PlayStation VR gier, która wymaga kontrolera PS Move Features. Mówić dużo o słynny thriller nie będziemy. Głównym bohaterem będzie odkrywać świat ze złowrogim klimatem, gdzie na każdym kroku czeka niebezpieczeństwo.

Star Wars: Battlefront ó X-Wing VR

star-wars-battlefront-x-wing-vr

Doskonała VR-gra w kosmicznym stylu, który szczególnie spodoba się fanom epopei Gwiezdnych wojen. Rozgrywka na wysokości, jak i fabuła. Fani letalok i dużych bitew dedykowane.

Statik VR

statik-vr

Jeśli lubisz zagadki, to ta gra z pewnością spodoba się wam. Z wyjątkiem Sony PlayStation 4 i właściwie VR-kasku do gry będzie także PS Eye, która mierzy głębokość przestrzeni. Jest to wspaniałe doświadczenie do zwiedzania wirtualnego świata. Pomóż doktorowi Ингену i jego pomocnikiem dokonać otwarcia.

Rez Infinite VR

rez-infinite-vr

Niezwykła gra, gdzie trzeba przedzierać się przez wirtualną przestrzeń i sieci komputerowe. Tutaj trzeba wykorzystać wszystkie możliwości Playstation VR. Pragnę zauważyć, że dla właścicieli Google Mrzonka gra jest dostępna w Google Play.

Batman: Arkham VR

batman-arkham-vr

Legendarna gra, w której musisz stać się Mrocznym Rycerzem i odkrywania świata Chronicle. Zostań detektywem i dowiedz się wszystkie tajemnice rezydencji Wayne ' a i Beth-jaskiń. To ekskluzywna VR-gra, która została opracowana specjalnie do tworzenia specjalnej rzeczywistość gry.

PlayStation VR Worlds

playstation-vr-worlds

Odpowiedniki światów PlayStation VR, gdzie można być blisko z białego rekina, poruszać się między ruinami kosmicznego statku, manewrowanie wśród strumienia pojazdów, uczestniczyć w futurystycznym sporcie lub bandyckich rozbiórki w Londynie.

Battlezone VR

battlezone-vr

Jeden z najbardziej niezwykłych najlepszych gier w 2018 roku, gdzie bez hełmu wirtualnej rzeczywistości się nie obejdzie. Zanurz się w walki na neon Ziemi, niszcząc czołgi, drony i wieżyczki. Przy tym należy planować swoje ruchy z wyprzedzeniem, w przeciwnym razie szybko stracić.