Smartfon Sony H3213 z podwójną kamerą po raz pierwszy zjawił się w GFXBench

0
103

W bazie danych aplikacji-teście GFXBench zapalił się pierwszy smartfon Sony z podwójnym aparatem, który otrzymał kryptonim H3213. Co prawda, dwa czujniki na 15 + 7 megapikseli tylko na przedniej stronie, aparat główny, sądząc, zlew i ma rozdzielczość 21 megapiksela. Obie kamery obiecują doskonała jakość wykonania, co jest nieodłącznym wielu мобильникам tego producenta.
Poza tym, wychodząc z ekranu бенчмарка, smartfon otrzymał 6-calowy wyświetlacz o standardowej rozdzielczości Full HD, układ Snapdragon 660 z grafiką Andreno 508, 4 GB pamięci ram i 32 GB pamięci współdzielonej. Ten ostatni ma cameraphone dość skromna ilość, biorąc pod uwagę, że zwykle dostępne tylko około 20 GB. Być może w ostatecznej wersji będzie dostępna wersja z 64 GB pamięci współdzielonej.

smartfon-sony

Wiadomo, że aparat główny, jak i z przodu, będzie w stanie nagrywać wideo 4K. Z innych znanych parametrów na zrzucie ekranu przedstawiono standardowe funkcje łączności bezprzewodowej w tym NFC, GPS, czujniki akcelerometr, педометра i kompasu, a także świeże Android OS 8.0 Oreo.

na Pewno chcą kupić smartfon Sony z podwójną kamerą będzie mnóstwo. Czekamy na oficjalnej zapowiedzi nowości, śledź nasze wiadomości.