Sharp wydała niedrogi smartfon z dual camera Sharp Pi

1
71

sharp-pi

Firma Sharp wprowadziła na rynek nowy smartfon, który przyzwoicie różni się od ostatnich wydań firmy. Model Sharp Pi jest dość prosty smartfon z klasycznym wyświetlaczem lcd formatu 16:9, ale z podwójną kamerą i ceną w okolicy $130.

Sharp Pi zamknięty w obudowie z poliwęglanu z liniami anten z tyłu. Na górze po prawej stronie znajduje się podwójna kamera z датчками na 13 i 2 mpix z lampą błyskową, na dole ó kratka głośnika. Urządzenie posiada 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD, 2 gb pamięci ram i 4-rdzeniowy procesor MT6737T. Wbudowana pamięć 16 gb można rozszerzyć kartą microSD. Selfie kamera idzie o rozdzielczości 8 megapikseli. Poniżej wyświetlacza znajduje się przycisk Home z czytnikiem linii papilarnych.

Sharp Pi idzie z pudełka z systemem Android 7.0 Nougat, pojemność baterii ó 3000 mah. Jest Bluetooth 4.0, LTE i Wi-Fi. Na razie model ten będzie sprzedawany w Azji około $130.

  • Paweł Vladimirov

    Z ceną/cechy konkurentów ma – «who i mały wózek», tylko z cechami lepiej, a metki ó niżej. A to tylko z nazwy i znacznika a'la «It's a SONY» ludzie moim zdaniem już dawno przestały ocenić jakość produktów.