Niektórzy producenci już zaczęli produkować aktualizacja Android 8.0 Oreo. Zwłaszcza tego oczekują użytkownicy smartfonów Samsung. Na Weibo pojawiło się zrzut ekranu z listą wszystkich modeli, które w niedalekiej przyszłości otrzymają aktualizacja.

należy pamiętać, że flagowe Galaxy S6, Galaxy S6 i S6 Edge Edge+ produkcji 2015 roku otrzymają swoje ostatnia aktualizacja. Smartfony produkowane z pudełka z Android Marshmallow i w zeszłym roku otrzymał aktualizację systemu Android Nougat.

Samsung już testuje wersję beta Android 8.0 Oreo na Galaxy S8 i S8+ dla użytkowników z Korei Południowej i wielkiej Brytanii. Firmware stała się dostępna około dwóch tygodni temu. Oczekuje się, że ostateczna wersja wyjdzie do 2018 roku i go jako pierwsi otrzymają Galaxy Note 8 , Galaxy Note FE i Galaxy Note 5.

Również na liście aktualizacji gościli Galaxy A3, A5, A7 i Galaxy On z Galaxy On Max. Jeszcze firma jest zainteresowana aktualizacji systemów operacyjnych niektórych swoich tabletów. Wyjście апдейтов będzie odbywać się stopniowo, aby osiągnąć możliwie stabilnych oprogramowania.

samsung-android-oreo