Samsung przechwalał się: możliwości kamer Galaxy S9

0
153

Do prezentacji Samsung Galaxy S9 pozostały ciągu kilku dni ó flagowy prezentują 25 lutego. Ta zapowiedź zapowiada się najbardziej interesujące pokazy na targach MWC w 2018 roku. Nawet Huawei, Xiaomi i LG nie przywiozą swoje topowe smartfony, aby nie pozostać w cieniu swojego głównego konkurenta.

Samsung nadal podgrzewać społeczeństwo, intrygujących możliwości urządzenia, i wyłożyła trzy проморолика, które badam niektóre cechy kamer flagowego.

Na końcu pierwszego filmu wideo zwalnia, co oczywiście jest wyraźna aluzja do funkcji czasowy. Podobno aparat Samsung może wykonywać z częstotliwością do 960 klatek\s

Drugi film informuje nas, że Galaxy S9 i S9+ będą mogli wydać wspaniałe zdjęcia w warunkach słabego oświetlenia. Wcześniej informowaliśmy o czujniku aparatu f/1.5 ze zmienną jasnością.

Ostatni, trzeci film pokazuje użytkownika, nastrój, którego są przekształcane w animowane emotikony. Będzie można tworzyć własne emotikony 3D i dzielić się nimi z przyjaciółmi. Funkcja ta nie jest nowa i jest stosowany w iPhone X, a także niedługo zobaczymy tę możliwość w smartfonach Honor.