Samsung może wydać 4-calowy pełny ekran Galaxy S9 Mini

0
95

samsung_galaxy_s8_device_3

Samsung nie traci czasu i już ciężko pracuje nad nowymi флагманскими smartfonów Galaxy S9 i Galaxy S9+. Producent podobno uruchomi masową produkcję tych modeli już w przyszłym miesiącu. Jest także informacja o tym, że oferta nie ogranicza się takimi modyfikacjami, a także wyjdzie bardzo kompaktowa wersja Galaxy S9.

Według ValueWalk, Samsung przygotowuje model Galaxy S9 Mini. Urządzenie będzie mieć wyświetlacz o przekątnej mniejszej niż 5 cali, a przy tym z bardzo wąskimi ramkami po bokach. Dzięki takiemu Infinity Display, wymiary smartfona będą na dzisiejsze standardy jest naprawdę małe.

podobno Apple również w przyszłym roku zaktualizuje swój 4-calowy smartfon i ukaże się w pierwszym kwartale iPhone SE 2. W ten sposób te modele staną się poważnymi konkurentami do siebie.

Co do najbliższej urządzeń Samsung, to prawdopodobnie zobaczymy edition Galaxy A5 i Galaxy A7 (2018) w bardzo ładnym designie i z Infinity wyświetlaczami. Urządzenia są już przeszły certyfikację Bluetooth SIG i FCC i powinny pojawić się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.