Z czego wykonane są banery reklamowe i filar?

0
198

Штендеры

Każdego dnia człowiek styka się z native informacji promocyjnych, występujące mu dosłownie wszędzie. To ogromne banery ustawione wzdłuż drogi, i jasne kolorowe afisze i plakaty na przystankach komunikacji miejskiej i informacyjne transparenty-banery, протянутые nad автотрассами.

Wymienić wszystkie rodzaje nośników reklamowych, jest dość trudne – zbyt duża ich różnorodność. Jednak podobieństwa między nimi nadal istnieje, ponieważ w podstawie budowy praktycznie wszystkich znanych nośników reklamowych leży druk wielkoformatowy. Dzięki tej unikalnej technologii, producent może produkować nośniki reklamowe w dowolnym formacie. Jako przykład można tu przytoczyć znane tablice informacyjne, do produkcji których używane drukowanie banerów tkaniny . Materiał ten, w istocie, jest zwykłym PVC-folii, wzmocnionego siatką i pokryte lakierem z jednej albo z dwóch stron.

Do budowy wielkogabarytowych konstrukcji montowanych w miejscach publicznych, jest używany i specjalny baner, siatki. Dzięki jej strukturze kratowej, gotowa konstrukcja charakteryzuje się stosunkowo niewielką wagą. Odrębną zaletą tego materiału – niski efekt парусности, dzięki któremu baner nie może się oprzeć wiatrem.

Штендеры kolejnym popularnym nośnikiem reklamy, znane każdemu człowiekowi, jest filar . Ta konstrukcja, składany w postaci "domku", zwykle znajduje się u wejścia, wiodących w sklepy i centra handlowe działy. Podstawą takich nośników służy aluminiowy lub stalowy stelaż z rur. Przednia strona przeznaczona bezpośrednio do informacji o lokalizacji, jest wykonana z tworzywa sztucznego lub blachy ocynkowanej. Często w tym celu stosuje już wspomniano banerów tkaniny.

Obraz na przedniej powierzchni filaru może być rozprowadzona za pomocą różnych metod, na przykład, za pomocą druku na folii-самоклейке. Na tej samej zasadzie, przy okazji, wykonane są wskaźniki, tabliczki na drzwi tablice.

Filary są uważane za jedne z najbardziej prostych, ale bardzo skutecznych nośników reklamowych. Będąc zainstalowanymi w zatłoczonym, проходимом miejscu, są w stanie przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i klientów, być punktem odniesienia i wskaźnikiem jednocześnie. Co ważne – koszt budowy tych konstrukcji do zaakceptowania nawet dla każdego początkującego biznesmena, a okres zwrotu poniesionych nakładów jest bardzo непродолжительны.