Red przygotowuje drogi smartfon Hydrogen One z high-end kamerą i obsługą modułów

0
37

red-hydrogen-one-680x385

Producent hi-эндовых kamer, firma Red przygotowuje się wydać swój pierwszy smartfon. Red Hydrogen One będzie dość nietypowe urządzenie. Предпродажа tego modelu rozpoczęła się jeszcze w ubiegłym roku od $1195, i pewnie dlatego do tej pory w specyfikacji podane są niektóre parametry najlepszych smartfonów 2017 roku. Na Przykład, Snapdragon 835.

Red Hydrogen One w stanie rejestrować i wyświetlać holograficzny treści bez konieczności połączenia specjalnych okularów. Telefon będzie obsługiwać moduły. Na przykład, użytkownik może zmienić kamerę i akcesoria do niej. Aby połączyć add-onów z tyłu znajdują się specjalne piny.

Z cech wiadomo, że Red Hydrogen One zostanie wyposażony w 5,7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, baterię o 4500 mah, port USB Type-C, stereo-głośniki oraz gniazdo karty microSD. Ostatnio można używać również do drugiej karty SIM.

W opisie podana jest obsługa wideo 3D i 4V lub «holographic». Przy czym przeglądać zawartość będzie można bezpośrednio na wyświetlaczu, bez żadnych punktów. Firma obmyśliłaś specjalny tryb, który można wyłączyć. Wtedy ten telefon zamienia się w zwykły, ale bardzo drogi smartfon z idące akumulatorem, silnym korpusem i мультиканальным dźwiękiem.

Prezentacja nowego smartfona odbędzie się 2 i 3 czerwca. O starcie sprzedaży, podobno, będzie wiadomo wtedy.