Razer przedstawia własny smartfon 1 listopada

0
53

razer-smartphone-teaser

Firma Razer jest dobrze znana graczom swoimi pięknymi urządzeniami i akcesoriami. Produkuje laptopy do gier, mechaniczne klawiatury, myszy i inne urządzenia, które koncentrują się na graczy-amatorów i profesjonalistów. Również w portfolio znajdują się przenośne urządzenia i tablet.

W styczniu Razer kupiła Nextbit, która zajmuje się smartfonami. W szczególności jest ona znana projektem Robin. To «cloud» smartfon, który przechowuje większość plików w sieci. Po tym zaczęły pojawiać się pogłoski o tym, że Razer zamierza wydać własny smartfon. I oto w sieci pojawił się teaser, który wskazuje na to, że ten gadżet będziemy mogli zobaczyć 1 listopada.

razer-smartphone-leak

CEO Razer kilka tygodni temu potwierdził plany firmy dotyczące wydania smartfona do końca tego roku. Jego zdaniem, urządzenie będzie ukierunkowana na gry i zabawy. Również w sieci trafiło zdjęcie z telefonem w kieszeni rozpoznawalny zielono-czarnym kolorze. O właściwościach urządzenia na razie się nie mówi, ale wiadomo, że smartfon będzie silnym i następnie. Czekamy na oficjalne ogłoszenie.