Pojawiło się zdjęcie Nokia 9 z безрамочным wyświetlaczem i podwójnym фронталкой

0
145

nokia-9

Nokia 9 nie tak dawno przeszedł certyfikację w amerykańskim FCC. Według dokumentacji, specyfikacji urządzenia są bardzo przyzwoite. Również na Weibo opublikowano świeże render urządzenia.

Na zdjęciu widać, że Nokia 9 będzie mieć cienkie ramki na górze i na dole ekranu, a także, najprawdopodobniej, metalowy podwozia. Skaner odcisków palców nie widać, więc będzie znajdować się z tyłu. Możliwe, że i tylna pokrywa również będzie metalowej.

Sądząc po FCC, telefon będzie mieć 5,5-calowy wyświetlacz OLED. Dokładna rozdzielczość nieznany. Z tyłu będzie zainstalowany dual camera z czujnikami na 13 i 12 megapikseli. Zarządzanie telefonem będzie flagowy procesor tego roku Snapdragon 835.

Przedni aparat Nokia 9 będzie mieć rozdzielczość 5 megapikseli. Jednak, jak się wydaje, będą wykorzystywane dwa czujniki. Pojemność wbudowanego dysku wynosi 128 gb. Wiadomo też o akumulator na 3250 mah i Android 8.0 Oreo z pudełka.

Oczekuje się, że Nokia 9 zaprezentują 18 stycznia. Również w tym przypadku będziemy mogli zobaczyć 8 Nokia drugiej generacji.