Pojawiły się рендеры nowego LG G7

0
31

lg-g7-thinq-leaked-640x640

Już wiadomo, że kolejnym flagowym smartfonem LG będzie LG G7 ThinQ. Już wcześniej informowaliśmy o właściwościach tego urządzenia, a także o tym, jak urządzenie może wyglądać. A teraz, dzięki Evan Blass, pojawiły się wysokiej jakości рендеры nowego urządzenia.

Widać, że z przodu LG G7 ThinQ będzie bardzo podobny do iPhone ' a X. Ramki wokół wyświetlacza są cienkie, a na górze znajdować się będzie «монобровь» z kamerą, czujnikami i innymi elementami. Ramka będzie metalowej. Z tyłu będzie stać podwójna pionowa kamera, poniżej ó skaner odcisków palców.

Po bokach znajduje się 4 fizyczne przyciski. Jeden przycisk (z wyjątkiem zasilania i przycisków głośności) będzie przeznaczony jest prawdopodobne, aby włączyć asystenta głosowego. Miło, że na dole będzie nie tylko port USB Type-C, ale i znane 3,5-mm gniazdo do podłączenia słuchawek.

Co do cech, według wstępnych danych, G7 ThinQ będzie wyposażony w 6-calowy wyświetlacz 19:9, procesor Qualcomm Snapdragon 845 i 6 gb pamięci ram. Pojemność baterii dopóki nie cieszy ó 3000 mah. Czekamy na potwierdzenie tej informacji ó zapowiedź LG G7 ThinQ już blisko, 2 maja.