Pojawiły się prawdziwe zdjęcie Vernee X i dane techniczne

0
85

klojklo

Kilka tygodni temu pojawiły się wieści o tym, że Vernee pracuje nad nowym dużym smartfonem z podwójnym aparatem. Teraz pojawiła się pierwsza fotografia, a także kilka рендеров i dane techniczne tego urządzenia. Jak widać, urządzenie będzie trzymać się trendów w 2017 roku.

Vernee X otrzyma duży, 6-calowy wyświetlacz z cienkimi ramkami na górze i na dole, proporcje 18:9, który będzie zamknięte w wytrzymałym szkłem 2.5 D Wyświetlacz będzie zajmować 83,8% całej przedniej części. W przeciwieństwie do wielu innych podobnych urządzeń tylna pokrywa nie będzie szklanej, a bardziej praktycznej metalowej matowej.

ihoopokl

Telefon będzie działać na 8-rdzeniowego chip MediaTek Helio P23 z zegarem do 2,5 Ghz. Ilość pamięci ram ó 6 gb wbudowanej pamięci ó 128 gb. Z pudełka urządzenie będzie iść z własnym systemem VOS z systemem Android 7.1.

hloklokk

Tył Vernee X zostanie zainstalowany dual camera z czujnikami na 16 i 5 megapikseli, aperturze f/2.0 i PDAF. Warto zauważyć, że i z przodu będzie stać podwójna kamera 13MP+5MP ze swoją lampą błyskową.