Oppo F5 z 6-calowym wyświetlaczem i sztuczną inteligencją przedstawiony oficjalnie

0
171

oppof-5

Firma Oppo zaprezentowała swój nowy smartfon, który skierowany jest do miłośników selfie. Model Oppo F5 w przeciwieństwie do F3 nie ma podwójny aparat z przodu, ale oferuje inne ciekawe możliwości. Sprzedaż urządzenia rozpocznie się na początku listopada, a prosić za urządzenie będzie €263.

tak Więc, Oppo F5 najbardziej interesujące swojej zaawansowanej przedni aparat z 20-megapikselową matrycą i sztuczną inteligencją. Aparat może rozpoznawać do 200 punktów na twarzy i zrobić selfie bardziej dokładni i z różnymi efektami, w tym bokeh. A. I Technology może również wykrywać wiek użytkownika, płeć, rasę i inne dane, które mogą być używane do poprawy selfie. Również tę technologię można wykorzystać do odblokowania smartfona.

oppo-f5-1 Oppo F5 zawarta w solidną metalową obudowę. Przekątna ekranu wynosi 6 cali, rozdzielczość ó Full HD+, proporcje – 18:9. Na górze i na dole wyświetlacza ramki dość wąskie. Jako używany cpu MediaTek MT6763T. Będą sprzedawane modele 4GB + 32GB i 6GB + 64GB. Można również umieścić kartę pamięci.

Tył stoi 16-megapikselowy aparat z aperturze f/1.8 i lampą błyskową led. Jest skaner linii papilarnych. Pojemność baterii ó 3200 mah. Obsługuje 2 karty SIM. Z pudełka inteligentne idzie z Android 7.1 (Nougat) i ColorOS 3.2. Inne funkcje obejmują 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.2, GPS + GLONASS.

Telefon będzie dostępny w kolorze czarnym, czerwonym i złotym kolorze.