Nubia V18 z 6-calowym wyświetlaczem i baterią 4000 mah wyszedł na sprzedaż za $206

1
88

nubia

Firma ZTE w twarz marki Nubia zaprezentowała nowy smartfon Nubia V18. Urządzenie jest już dostępne dla pre-order, a teraz dowiedział się o jego przyjęcie w szerokiej sprzedaży za około $206.

Urządzenie będzie można kupić w kolorze czarnym, złotym i czerwonym kolorze z metalową pokrywą i małymi ramkami wokół wyświetlacza.

Przekątna ekranu wynosi 6,01 cala, proporcje obrazu – 18:9, rozdzielczość ó Full HD+. Wyświetlacz zajmuje 86,25% od całej przedniej powierzchni. Jako używany cpu chip Snapdragon 625, ilość pamięci ram wynosi 4 gb wbudowanej pamięci ó 64 gb. Można umieścić kartę pamięci do 128 gb.

Nie obyło się bez sztucznej inteligencji. AI pozwoli na bardziej wygodny w obsłudze z notatek, przypomnień, a także poprawi jakość obrazu, dostosowując się do niektórych scen.

Tył kosztuje 13-megapikselowy aparat z jasnością f/2.2, faza autofokusem i lampą błyskową led. Z przodu ó 8-megapikselowy aparat f/2.0 z szerokokątnym obiektywem. Poniżej głównego aparatu warto skaner linii papilarnych. Z pudełka smartfon pochodzi z Android 7.1 Nougat i Nubia UI 5.1.

Pojemność akumulatora wynosi 4000 mah, co, zdaniem spółki, będzie brakować na 2 dni pracy. Obsługiwany jest również NeoPower 3.0 do szybkiego ładowania i zarządzania profilami zasilania.

  • Siergiej Żdanow

    Jak wiele modeli u ZTE wychodzi. nie mają czasu śledzić) Moimi myślami ZTE Blade V8 posiada, planuje w najbliższym czasie brać