Fińskiej firmy udało się zebrać rekordową ilość nagród (21 nominacja) na targach technologii mobilnych MWC w 2018 roku. Zdaniem saver zapewnia w kolejnych artykułach w partnerstwie z Twittera, to вознесло producenta na pierwsze miejsce popularności wśród takich gigantów, jak Samsung, Huawei, Google i Apple.

przyczyniło się do Tego to, że Nokia zaprezentowała 5 dość udanych nowych smartfonów, wśród których flagowy 8 Nokia Sirocco, среднеуровневые modelu Nokia 7 Plus i Nokia 6 (2018), a także "bananowy" telefon Nokia 8110 i ultra-niedrogi smartfon Nokia 1.

nokia

Na imprezie czekali przynajmniej jeden telefon komórkowy marki na bazie chip Snapdragon 845, ale jak się okazało, jego otrzymają dwa przyszłych smartphone ó 9 Nokia i Nokia 8 Pro. Pierwszy będzie topowej wersji, które dadzą zaawansowanym aparatem Penta-Lens nie gorsze niż Samsung S9, a drugi ó wersja łatwiejsze. Także w Nokia 9 zobaczymy premiowy projekt, ładowanie bezprzewodowe, odblokowanie w twarz i, być może, skaner w ekranie.

nokia-9-i-nokia-8-pro
9 Nokia i Nokia 8 Pro

Oczekuje się, że zaprezentują Nokia 9 we wrześniu, a Nokia 8 Pro zadebiutuje w sierpniu. Oba telefony dadzą Snapdragon 845, ekrany na 5,7 i 5,5 cala, i w związku z tym różne metki. Koszt ostatniego obiecują zrobić konkurencyjnej takich smartfonów, jak OnePlus 6 i Xiaomi Mi MIX 3. Przypominamy, że w ubiegłym roku Nokia 8 mógł konkurować swoją ceną i osiągami z OnePlus 5T i Xiaomi Mi MIX 2.