Młody azjatycki producent MAZE uruchomił sprzedaż swój trzeci smartfon z ciekawym wzornictwem i dobrym nadzieniem MAZE Comet. O dwóch pozostałych, Blade i Alpha , mówiliśmy już. Wszystkie modele wyróżniają się dobrą jakością wykonania i przyzwoite właściwości do demokratycznego cenę.

maze-comet-6

Nowość ciekawy bonus design ó tylny panel wykonany jest z naturalnej skóry. Ramka wykonany z cynku i ma półokrągły kształt, który tworzy płynne przejście z 2.5 D ekranu na tył. Również stwarza dodatkową wytrzymałość. Górna i dolna czołowe części nie mają okrągły kształt, co wyróżnia ten chiński smartfon 2017 roku wśród pozostałych.

Co do parametrów, to w pierwszej kolejności należy pamiętać wyświetlacz smartfonu 18 na 9 o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości HD+ (1440 x 720 pikseli) i zagęszczeniu pikseli 281 ppi. Obraz wysokiej jakości. Funkcja Split View w zainstalowanym systemem Android w wersji 7.0 pozwala podzielić ekran i wykonywać raz dwa kroki, na przykład, kręcić filmy i komunikowania się w sieciach społecznościowych.

jako używany cpu 8-rdzeniowy chip MT6750T z grafiką Mali-T860 MP2, ma 4 GB pamięci ram i 64 GB całkowitej (można uzupełnić 128 GB microSD). Również szczególną uwagę zasługują aparaty: główny 13 mp Sony IMX258 i przód 8 megapikseli Sony IMX218. Obie mają szeroki wybór ustawień ekspozycji i pozwalają tworzyć kreatywne zdjęcia\wideo oraz selfie.

poza tym aparat otrzymał przyzwoita bateria 4000 mah z szybkiego ładowania 5V\2A i portem USB Type-C, a także 5G Wi-Fi, Bluetooth 4.1, łączność 4G LTE, geolokalizację, skaner linii papilarnych w przycisku Home i wsparcie dwóch «симок». Na papierze ó bardzo dobry smartfon za swoje pieniądze. Jak myślicie?