LG opatentowała smartphone-książkę z trzema ekranami

1
95

Światowa organizacja własności intelektualnej (WIPO) potwierdziła patent firmy LG na telefon z trzema ekranami. Wniosek został złożony jeszcze w 2014 roku, ale dopiero teraz odbyła się akceptacji. Na schematach, które stały się dostępne dla opinii publicznej, widzimy ciekawe urządzenie, składające się z trzech ekranów.

lg-2

lg-3

Zostały przedstawione dwa warianty. Jeden, gdy główny ekran, na którym znajduje się przycisk home i aparat z czujnikami, jest w środku, a dodatkowe są składane w formie skrzydeł. I drugi wariant, gdzie główny ekran skrajny, a konstrukcja będzie na kształt harmonijki.

lg-4

lg-5

zdaniem autorów patentu, po złożeniu smartfon daje użytkownikowi przydatne wielozadaniowość. Łatwo go zmontować i używać jak zwykły telefon komórkowy. Kłócić się z tą koncepcją nie będziemy. W zeszłym roku został zaprezentowany smartfon-serwisowa ZTE Axon M , który nie zyskał wielkiej popularności, ale był postrzegany pozytywnie. W swojej konstrukcji jest czymś przypomina urzędu patentowego wynalazek LG.

lg-6

lg-7

Jeśli smartfon z trzema ekranami coś kombinować w życie, to będzie to bardzo ciekawy gadżet, który bez wątpienia ma prawo do życia.

  • Footankle

    oto koszulki prawda... ale nie należy do apple ma szansę patent na 4 ekranu.