LG zaprezentowała smartfon X4 z 5,3-calowy wyświetlacz HD i procesorem Snapdragon 425

0
71

1123

Po uruchomieniu LG X4+ na początku tego roku południowokoreańska firma uruchomiła kolejny telefon z serii X ó LG X4.

Telefon jest wyposażony w 5,3-calowy wyświetlacz HD o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Urządzenie posiada procesor Qualcomm Snapdragon 425, a także 2 GB pamięci ram i 16 GB wbudowanej. Istnieje możliwość korzystania z kart pamięci microSD, który pozwala użytkownikom rozszerzyć pojemność magazynu.

Smartfon otrzymał 8-megapikselowy tylny aparat z lampą błyskową led oraz 5-megapikselową przednią do selfie i wideo. Bezpośrednio pod kamerą z tyłu telefonu jest czujnik odcisków palców, które można wykorzystać do robienia zdjęć.

Jeszcze jedna funkcja ó wsparcie LG Pay, własnego systemu płatności firmy. Urządzenie posiada wsparcie dla HD DMB dla lepszego korzystania z TELEWIZJI mobilnej, a także 4G LTE, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth v4.2, GPS i NFC. Telefon działa na systemie operacyjnym Android 7.1 Nougat, a pojemność akumulatora wynosi 3000 mah.

LG X4 będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych ó Black and Gold, a jego cena będzie wynosić około $273, że, oczywiście, za drogo jak na urządzenia z takimi parametrami.