Concept OnePlus 6 pokazywali na filmiku

1
158

plus-6

Firma OnePlus nie tak dawno wydała swój nowy flagowy bezramkowy smartfon OnePlus 5T. Następnym modelem, prawdopodobnie będzie OnePlus 6. Stanie się to, podobno, nie tak szybko, ale Concept Creator już wypuścił film o tym, jak może wyglądać ten gadżet.

Widać, że koncepcja OnePlus 6 będzie mieć cienki metalowy korpus z czerwonym, zwracające na siebie uwagę logo OnePlus z tyłu. Urządzenie będzie dostępne w kolorze czarnym i ciemno-czerwonym wariantach. Z tyłu będzie znajdować się pionowa podwójna kamera. Ramki wokół wyświetlacza jeszcze się zmniejszą.

Na lewej ściany będą znajdować się przyciski głośności i oddzielny przycisk-przełącznik powiadomień Alert. Skaner odcisków palców i będzie wbudowany w przycisk zasilania po prawej stronie. Również po prawej stronie będzie znajdować się oddzielny przycisk do aparatu. Opuszczę znajdować się będzie port USB-C i otwory pod głośniki. Znalazło się i miejsce dla 3,5 mm złącze słuchawkowe ó w z góry.

OnePlus 6 może uzyskać 6-calowy EKRAN AMOLED wyświetlacz. Z tyłu będzie stać kamery z czujnikami na 16 i 12 megapikseli z aperturze f/1.6 i OIS.

  • Footankle

    i za takie pieniądze jeszcze śmią włożyć głośnik od spodu...