Concept Google Pixel 3 pokazał wyświetlacz z cienkimi ramkami i parę głośników przednich

1
75

pixel-1

W zeszłym roku Google wydała model Google Pixel 2 z wyświetlaczem bardziej tradycyjnego formatu 16:9. A oto Pixel 2 XL otrzymał modny ekran o proporcjach 18:9. Ale nadal wokół wyświetlacza widoczne były przyzwoite ramy, tak i sam design urządzeń u wielu nie przyniosły żadnego podziwu. W tym roku linia może być przekształcony ó oba urządzenia będą ekrany z cienkimi ramkami wokół.

Concept Creators wydali koncepcja Pixel 3. Urządzenie ma rozpoznawalny styl, ale bardziej zaawansowaną przednią część.

pixel-2

Pokrywa Pixel 3 na рендерах jakby podzielona na dwie części w różnych kolorach i jest bardzo podobna do panelu poprzedników. Główna część na pomysł projektantów powinny być wykonane z metalu, a górna część z aparatem ó z wytrzymałego szkła. Również z tyłu będzie stać skaner linii papilarnych.

pixel-3

Cała przednia część, można powiedzieć, zajęta wyświetlaczem. Ramki na dole, ale są one dość duże. Na górze i na dole widzimy szczeliny głośnika.

Co do nadzienia, to Pixel 3 tradycyjnie musi uzyskać flagowy procesor (w tym roku będzie im Snapdragon 845). Pojemność pamięci wynosi 6 gb i 64 gb, odpowiednio. Na prostej wersji będzie stać na zwykły aparat, a oto model Pixel 3 XL już może pochwalić się podwójnym aparatem.

  • Footankle

    choć tych szczątkowych zawiozą sobie głośniki przednie...