iPhone SE 2 pojawi się w maju lub czerwcu 2018 roku

0
311

iphone-se

fanów małego smartfonu iPhone SE pojawił się powód do radości, kiedy w sieci pojawiły się wieści o kontynuacji serii SE. Plotki o iPhone SE 2 pojawiły się jeszcze pod koniec ubiegłego roku i od tego czasu wielokrotnie są rozpowszechniane w mediach w kółko. Nowy raport o miniaturowym iPhone, teraz twierdzi, że urządzenie znajduje się w seryjnej produkcji w drugim kwartale 2018 roku. Te informacje potwierdzają również raporty na temat serii dostaw kluczowych elementów od producentów sprzętu dla iPhone ' a.

iphone-se-2-2

Raportu Digitimes twierdzi, że urządzenie będzie sprzedawane bez recepty już w maju. Ponadto, zakłada się, że w telefonie będzie brakować funkcja 3D Sensing, podczas gdy ładowanie Qi będzie obecny. To gwarantowałoby obecność szkła z tyłu na iPhone SE 2.

iPhone SE jest produkowana w Indiach przez firmę Wistron, i zaktualizowana wersja smartfona będzie odbywać się tam sam. W listopadzie ubiegłego roku China Economic Daily poinformował, że iPhone SE 2 będzie gotowy w pierwszej połowie 2018 roku. Również specyfikacji iPhone SE 2 zawiera układ A10 Fusion, 2 gb pamięci ram i nieco większą baterię w porównaniu do poprzedniej wersji, pojemność której będzie wynosić 1700 mah.