Huawei zaprezentowała luksusowy stylowy Mate 10 Porsche Design za €1395

0
93

porshce

Firma Huawei oficjalnie zaprezentował swoje nowe flagowe smartfony Mate 10 i Mate 10 Pro . Rok temu poprzednia generacja otrzymała także wersję Porsche Design w stylowej obudowie, a także z topowe cech i, oczywiście, nie najniższą ceną. W tym roku tradycja ta była kontynuowana.

Mate 10 Porsche Design został zainspirowany Porsche 911. Aparat otrzymał крафтовый szklana obudowa z elementami, które pozwolą zrozumieć, że urządzenie nie jest proste, a także przeprojektowany, bardziej ekskluzywny interfejs użytkownika. Smartfon posiada podwójny aparat i skaner linii z tyłu, jak Mate 10 Pro. Podstawowe dane techniczne są takie same: to 6-calowy wyświetlacz OLED o współczynniku 18:9, Kirin 970, EMUI 8.0 na bazie Android 8.0 i bateria 4000 mah.

porsche

Porsche Design ukaże się w wydaniu z 6 gb pamięci ram i dyskiem 256 gb. Jacka do słuchawek nie ma. Jest obsługa dwóch SIM, NFC, Bluetooth 4.2 z aptX/aptX HD i LDAC HD. W zestawie można znaleźć dwie ładowarki (UK i EU), skórzany pokrowiec, 2 USB-C kabla USB-C słuchawki, adapter na 3,5 mm, a także VIP-card.

Sprzedam Huawei Mate 10 Porsche Edition będzie można za €1395 od połowy listopada. Kolor będzie jeden ó Diamond Black.