Huawei Nova 2s: pojawiły się wysokiej jakości zdjęcia smartfona

0
96

Wyjście tak oczekiwanego przez fanów Huawei smartfon Nova 3 na razie odkłada. Wcześniejsze przecieki z TENAA podgrzały zamieszanie i spory wokół tajemniczego przybysza, ale, jak się okazało, — to smartfon Huawei Nova 2s, który ukaże się w ślad za Huawei V10 i do niego podobny design. Zaprezentują urządzenie 7 grudnia. W sieci już pojawiły się szczegółowe hands-on zdjęcia nowości w trzech kolorach: czarnym, białym i niebieskim.

Podobieństwa z flagowym V10 w wyglądzie, ekranie, 18:9 i na skanerze linii papilarnych z przodu pod ekranem. Mimo, że dolna ramka jest dość wąski, twórcy zostawili go w przycisku Home. Na zdjęciu tego nie widać, ale z powodu jego nieobecności na tylnym panelu urządzenia i нетипичном Huawei bocznym ułożeniu, tak i jest.

O innych właściwości wiadomo: układ Kirin 960 (8 rdzeni), 4 GB pamięci ram, aparat główny z czujnikami 20 + 16 megapikseli, selfie kamera na 20 megapikseli, NFC i SYSTEMEM Android 8.0 Oreo z powłoką EMUI 8.0. Szczegółowe specyfikacje smartfonu dowiemy się z zobaczenia oficjalnej zapowiedzi.