HTC wyda tani bezramkowy smartfon Breeze

3
108

htc-u11-life

Wygląda na to, że HTC pracuje nie tylko nad nowym flagowym smartfonem, ale i nad, obok tanich urządzeń. W sieci pojawiła się specyfikacja modelu o nazwie HTC Breeze.

Na podstawie informacji, @evleaks, nowy model będzie tani. Urządzenie otrzyma wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala, proporcje obrazu 18:9. Ramki wokół wyświetlacza powinny być dość wąskie. HTC Breeze będzie działać na procesorze MediaTek (model nie precyzuje), ilość pamięci ram wynosi 2 gb, dysk ó 16 gigabajtów.

Tył będzie stać 13-megapikselowy aparat, z przodu ó 5-megapikseli. Pojemność baterii ó 2730 mah, będzie stała. Po wyjęciu z pudełka ma system Android w wersji 8.0 Oreo.

Temat kosztów się nie mówi, ale mamy nadzieję, że Breeze będzie naprawdę budzetu, a nie jak to bywa na początku u HTC.

  • Paweł Vladimirov

    ..."mamy nadzieję, że Breeze będzie naprawdę budżetowych"... U HTC budżetowych są uważane za urządzenia <$400 (lub około)! Sam kiedyś byłem właścicielem kilku smartfonów od HTC. Ale potem firma złapała euforię od swojej " - gwiazdkowe oceny" i z tworzyw sztucznych "бюджетки" zaczęły wychodzić w cenie wizytówek firm, stojących na ½-1 stopień poniżej HTC. Pamiętam, że bardzo się podobały powłoki SENSE od HTC. No a jeśli chodzi o urządzenia — nawet jeśli na nim będzie świetny ekran, czerwona cena mu z podanej nadzieniem $150-180.

  • Footankle

    ale ale ale! za $160 kupię хлаоми 5 plus na 4a.

  • Igor Fasters

    naprawdę nie będą budżetowych. Jeśli firma zdecyduje się na drastyczną obniżkę cen, to będzie одномоментым sukcesem, a potem użytkownicy po prostu zapomną o HTC i płynnie znaleźć się wśród trzeciego szczebla.