Honor 6A Pro z 3 GB pamięci ram i HD-wyświetlacz oceniali w €150

0
89

honor-6a

Wcześniej w tym roku marka Honor wydał niedrogi smartfon Honor 6A. Teraz wiadomo o wyjściu modelu Honor 6A Pro na rynek europejski. Aparat otrzymał kompaktowe wymiary, farsz entry-level, ale nie najniższą ceną.

Honor 6A Pro wyposażony w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD. Urządzenie działa na chipsecie Snapdragon 430, ma 3 gb pamięci ram oraz wbudowaną pamięć do 32 gb. Można umieścić kartę pamięci microSD.

6a-2

Tył kosztuje 13-megapikselowy aparat fotograficzny z lampą błyskową i autofokusem (0,5 sekundy). Z przodu ó 5-megapikselowy aparat. Poniżej głównego aparatu zainstalowany skaner linii papilarnych. Urządzenie pochodzi z pudełka z systemem Android 7.0 Nougat i interfejs EMUI 5.1. Pojemność baterii ó 3020 mah.

6a

Z plusów należy pamiętać obsługę 2 kart SIM i przyjemny delikatny design z obudową z metalu. Smartfon będzie dostępny w kolorze srebrnym, złotym i szarym kolorze. Prosić o Honor 6A Pro będą w Europie €150, co, oczywiście, trochę drogo w porównaniu z innymi chińskimi urządzeniami za takie pieniądze.