Hisense wydała duży smartfon Hali z 16-MP фронталкой

0
55

hisense

Firma Hisense również postanowiła przyłączyć się do trendu i wypuścić smartfon o proporcjach ekranu 18:9. Model Hisense Hali otrzymała средненькую farsz, ale ładny design i 16-megapikselowy aparat przedni z funkcji fotografowania.

Obudowa Hisense Hali z dwóch stron zamknięte w wytrzymałym szkłem. 5,99-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD+ otrzymał 2.5 D szkło. Z tyłu również warto 2.5 D, dzięki któremu urządzenie ciekawe gra na słońce.

hisense-2

Urządzenie wykorzystuje mobilną platformę Snapdragon 430, ma 4 gb pamięci ram oraz wbudowaną pamięć do 32 gb. Ostatnio można rozszerzyć kartą pamięci. Z przodu stoi 16-megapikselowy aparat z różnymi efektami dekoracji, nagraniami i wykrywaniem uśmiechu.

Na tylnym panelu postawili 12-megapikselowy aparat z rozmiarem piksela 1,25 µm, faza autofokusem, lampą błyskową i 6-przez elemental obiektywem. Poniżej aparatu znajduje się skaner linii papilarnych.

hisense-3

Hali może pracować z 2 SIM i karty pamięci. Na dole jest zainstalowany port USB-C, a także 3,5-mm gniazdo słuchawkowe i port PODCZERWIENI. Pojemność baterii ó 3400 mah.

Hisense Hali będzie sprzedawany w złotym, niebieskim i czarnym kolorze. Cena telefonu na starcie wyniesie ¥1399 (~$210).