Elephone S9 otrzyma ekran AMOLED i Snapdragon 660

0
99

Wśród wielu chińskich producentów firma Elephone odnosi się do drugiego konwoju, dlatego produkowane przez nią smartfony typu Elephone S8 na tyle ciekawe. O nim wspomniano w przeglądzie wrześniowych modeli . Na drugi dzień okazało się, że producent przygotowuje następne pokolenie ó Elephone S9 , który jeszcze bardziej interesujące.

elephone-s9-2

na Razie informacji o tym modelu mało, ale są oficjalne zrzuty ekranu, które pokazują, bezramkowy smartfon z ekranem formatu 18:9, gdzie są małe wcięcie u góry, na dole i zaokrąglone krawędzie po bokach. Wiadomo, że wyświetlacz o przekątnej 5,99 cali i rozdzielczości FHD+ (2160×1080) na matrycy AMOLED.

jako używany cpu chip Snapdragon 660, który stoi w Xiaomi Mi Note 3 i Oppo R11 . W połączeniu z nim ó 6 gb pamięci ram i dysk 128 gb. Zgłoszone także bezprzewodowe ładowanie, USB Type-C i NFC, a na zdjęciach widać dual camera. Telefon z takimi parametrami wygląda bardzo dobrze.

elephone-s9

Datę premiery, cenę Elephone S9 i pełne jego cechy dowiemy się w styczniu 2018 r., o czym poinformowano w kalendarzu zapowiedzi producenta.