DJI wydała przenośny dron Mavic Air z 4K-cam

0
59

dji-mavic-air

Firma DJI zaprezentowała swój nowy produkt. Dron Mavic Air waży zaledwie 430 gramów, jest porównywalny z gabarytami nowoczesnego smartfona i będzie sprzedawany za $799. Składana коптер otrzymał aparat z 4K-rozdzielczość i tryby QuickShot i SmartCapture w celu ich fotografowania zdjęcia i filmy. A FlightAutonomy 2.0 z Advanced Pilot Assistance Systems pomogą zrobić sterowanie urządzeniem jest jeszcze bardziej proste i bezpieczne nawet dla początkujących.

DJI Mavic Air otrzymał aparat z 12-megapikselową matrycą ½.3" i obiektywem 24mm F2.8. Może nagrywać wideo w rozdzielczości 4K (100Mbps) i slow-motion wideo w rozdzielczości Full HD przy 120 klatkach na sekundę. Również dron może zrobić połączone 32-megapikselowe panoramy. Wszystko jest zapisywane w pamięci wewnętrznej 8 gb. Można również umieścić kartę pamięci microSD.

Jest inteligentny tryb samolotowy ActiveTrack, który jest zoptymalizowany pod rozpoznawanie raz kilka obiektów, śledzenie za nimi i zachowanie dokładności w trudnych активностях. Ulepszona podwójna kamera wykrywa przeszkody w odległości 20 metrów i unikać ich. W trybie sportowym prędkość lotu może wynosić do 68 km/h, zakres pracy – prawie 4 kilometry. Od pełnego naładowania dron może pracować około 21 minuty.

standardowy zestaw DJI Mavic Air wchodzi dron, bateria, pilot, walizka, kilka par śmigieł. Będzie również dostępna wersja Fly More Combo z dwoma dodatkowymi bateriami, z plecakiem, adapter do zewnętrznego akumulatora i innych przydatnych dodatków. Prosić za ten zestaw będzie już $1000.