portal internetowy DailyComm oferuje dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w ciekawym projekcie pod nazwą „Laptop dla biznesu 2017», którego priorytetowym celem jest wyłonienie najlepszych modeli laptopów do użytku korporacyjnego, co jest dostępne na rynku rosyjskim.

Od 5 października do 30 listopada odbywa się głosowanie w czterech kategoriach, w którym użytkownicy portalu będą mogli wybrać swój ulubiony model z SYSTEMEM Windows i zostawić swój głos.

  • Pierwsza nominacja: «Najlepsze modele laptopów do codziennych zadań»
  • Druga nominacja: «Najlepsze modele mobilnych stacji roboczych» (wysokowydajne)
  • Trzecia nominacja: «Najlepsze modele laptopów nagrody poziomu»
  • Czwarta nominacja: «Najlepsze modele notebooków 2 w 1» (hybrydowe laptopów)

Ze wszystkimi wybranymi modelami można zapoznać się na DailyComm . Wszystkie one oficjalnie obowiązują i są dostępne na rynku rosyjskim.

Projekt odbywa się w dwóch etapach: w pierwszym producenci sami wybierają najlepsze laptopy 2017 ze swojego asortymentu w danych kategoriach, a w drugim już publiczność strony stawia oceny.

Wśród odwiedzających, kto zostawi komentarz i wybierze trzy laptopa w każdej z tych kategorii będą przyznawane nagrody. Do tego trzeba podać e-mail i, co najważniejsze, wziąć udział w projekcie „Laptop dla biznesu 2017».

Również piąta nominacja – «Chronione laptopy dla specyficznych zadań i przemysł», która idzie na бесконкурсной podstawie, aby zapoznać zwiedzających z danym segmentem.

weź Udział, wygraj nagrody i zapoznać się z nowościami laptopów tego roku, które są przeznaczone dla biznesu.