Międzynarodowy zjazd ótechnologii i innowacji» CES 2018 odbył się, teraz można podsumować niektóre wyniki. Samsung i Sony, jako jeden z liderów rynku, były w centrum uwagi. Pokazali nowe innowacyjne ekrany, telewizory z inteligentnymi funkcjami i inne innowacje.

Samsung na CES 2018

The Wall i telewizory c Bixby

Wśród ekranów Sony największym był 146-calowy The Wall. Szczegóły o nim nie odkrył, tylko intryguje, że jest to najnowsze opracowanie c modułowych funkcji. Przy bliższym przyjrzeniu się dziennikarze zauważyli «pewne elementy łączące» i stwierdził, że panel w razie potrzeby może rozwijać się kosztem dodatkowych bloków, ale to tylko plotki.

the-wall

samsung-ces-2018-3

Wśród innych high-tech nowości zainteresowanie wywołał 8 KROPEL-telewizor Samsung Q9S o rozdzielczości 7680 x 4320 pikseli na nowej matrycy QLED. Technologia opiera się na kwantowych punktach, co sprawia, że obraz jest jaśniejszy i bardziej nasycony. Takie ekrany mają trwałość i niskie koszty produkcji. Na ostatnim zwłaszcza skupionej uwagi. Z innych nowości pragnę zauważyć pojawienie się telewizorów Samsung asystenta Bixby, który самообучается, a tym samym zwiększa możliwości sterowania funkcjami TV.

Smartfony, inteligentne gadżety i notebooki

najciekawsze smartfony Samsung zostawiła dla MWC w 2018, a w Las Vegas trochę opowiedziała o już dostępnych w sprzedaży предфлагманских modelach Galaxy A8 A8 Plus z nieskończoności ekranów. Również firma wprowadziła unikalny elastyczny wyświetlacz dla przyszłych telefonów komórkowych.

SAMSUNG CSC

ces-2018-samsung

Jeśli jesteś właścicielem inteligentnego zegarka Samsung Gear S3 lub Gear Sport, to można za ich pomocą sterować funkcjami inteligentnego domu i innych inteligentnych urządzeniem za pomocą oprogramowania hub SmartThings. Jest już dostępna do pobrania w Google Play.

samsung-ces-2018-4

Ostatnio firma nie oferowała nowych laptopów, ale przywiozła na wystawie zaktualizowane transformers Notebook 7 Spin i Notebook 9 z obsługą rysików S-Pen, i znane z minionego roku. To nie wszystko, co zostało przedstawione na stoisku firmy Samsung.

Sony na CES 2018

Smartfony

Japończycy przywieźli ze sobą kilka nowych smartfonów — to Sony Xperia XA2, XA2 Ultra i L2. Pierwsze dwa średniego poziomu, a ostatni jest бюджетником. Oczekiwania fanów nie sprawdziły, zmienionego projektu i ekranów 18:9 słuchowe nie otrzymałeś. Typowa niezręczność, która jest nieodłącznie związane ze smartfonami Sony, tak i pozostał. Więcej o cechach nowości przeczytaj tutaj .

sony-xperia-xa2-ces-2018

Telewizory i roboty

Wśród telewizorów zostały przedstawione Sony Bravia A8F i X900F na matrycach OLED z przekątnych 49-85 cali. Firma zdecydowała się nie dołączyć do sojuszu producentów, korzystających z HDR+, bo jakość obrazu na ekranach Sony więc świetne dzięki własnym markowym produktom.

sony-ces-2018

sony-aibo

Był jeszcze jeden wyjątkowy gość z Japonii ó robot Sony Aibo nowej generacji. Kto pamięta, «czworonożnego przyjaciela» wyposażyliśmy masą czujników, które pozwalają poruszać się w przestrzeni, uczą się swojego pana i wykonywać różne polecenia. Teraz piesek stał się znacznie «mądrzejszy», co pokazali na targach CES w 2018 roku.

Słuchawki i projektor

Jeszcze Sony przywieźli w Las Vegas wiele nowych słuchawek. Wśród nich gama sportowych modeli z ochrony IPX4, seria dla miłośników muzyki Sony MDR-1AM2, a także linia bezprzewodowych wykonane z redukcją szumów WF-SP700N.

sony-ces-2018-2

Sony nie może pochwalić się innowacyjnym laserowym projektorem LSPX-P1, który wyświetla obraz z 4K rozdzielczości. Maksymalna przekątna obrazu cyfrowego – 120 cm, a minimalna odległość od ściany ó 20 cm Sprzedam urządzenie mogą tylko ci, którzy są gotowi rozstać się z $30 000.