CAT wydała unkillable smartfon S41 z idące akumulatorem

0
106
cat

Firma CAT bardziej znana jest jako producent sprzętu budowlanego. Jednak również pod tą marką produkowane są smartfony i tablety, które mogą pracować w środowisku agresywnym. Najnowsza taki model telefonu ó CAT S41. Aparat otrzymał wytrzymała obudowa, средненькую farsz, a także zestaw ciekawych opcji.

CAT S41 ma, można powiedzieć, klasyczny dla tego rodzaju urządzeń obudowa z прорезиненными i metalowymi elementami. Na dole ekranu znajduje się szereg przycisków fizycznych, a ściany i tylna część ma nie śliskiej powierzchni. Oprócz standardowych przycisków głośności i zasilania prywatna konfigurowalny przycisk. Użytkownik może przypisać do niej uruchamianie określonych aplikacji, latarki, aparatu, SOS i tak dalej.

cat-2

CAT S41 ma 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD, który jest zamknięty szkłem Gorilla Glass 5. Według producenta, wyświetlacz świetnie reaguje na mokre ręce lub w rękawiczkach. Procesor ó Helio P20, ilość pamięci ram ó 3 gb wbudowanej pamięci ó 32 gb. Z tyłu stoi aparat o rozdzielczości 13 mp z różnorodności autofokusem i lampą błyskową, z przodu ó 8-megapikseli. Obie kamery kręcą się pod wodą.

cat-3

Pojemność akumulatora wynosi 5000 mah, a urządzenie można używać jako zewnętrzny akumulator. Przy tym jest obsługiwane szybkie ładowanie Pump Express 2.0. Będą sprzedawane modele wyposażone w 1 lub 2 kart SIM. Z portów ó microUSB oraz jack 3,5 mm dla słuchawek.

CAT S41 certyfikat IP68 i MIL-SPEC 810G i może pracować pod wodą do 2 metrów w ciągu 1 godziny. Urządzenie będzie również pracować w ekstremalnych temperaturach, a także w bardzo mokrym środowisku.

Prosić o CAT S41 będą $449.